Reklamele.lt  bendrosios taisyklės

Reklamele.lt – informacinio pobūdžio reklaminis portalas, kurio tikslas pateikti klientui reikalingą, naudingą bei pelningą informaciją. Šio portalo nariais gali tapti  įmonės bei privatūs asmenys, kurie turi  parodyti ar reklamuoti savo siūlomas prekes ar paslaugas.

Šis portalas skirtas siekiantiems komercinių tikslų. Kiekvienas narys sukurtoje anketoje galės talpinti pilną informaciją apie savo vykdomą veiklą, siūlomas prekes, paslaugas ar atliktus darbus perteiktus nuotraukose. Kiekvienas narys gali bet kada  atnaujinti savo informaciją, prekių katalogą, vykdyti įvairias akcijas, nuolaidas.

Nario registracija

  Susikurkite asmeninį reklaminį puslapį ir pradėkite efektyvią reklamą internete. Narys gali susikurti tik vieną reklaminę anketą.

 Registruoti  nariai gaus savo puslapį reklamos :

Išsamiai supažindins su įmonę ar teikiamomis paslaugomis.

Turės internetinę nuorodą, kurią galės naudoti nukreipti klientus į savo reklamuojamą puslapį.

Turės galimybę skelbti akcijas, pasiūlymus, nuolaidas ar kt. informaciją.

Klientai lengvai ir greitai susisieks su įmonę ar paslaugų teikėjais.

Jūsų puslapis bus randamas reklamele.lt paieškos sistemoje.

Reklamele.lt puiki galimybė ir išeitis tiems, kurie neturi internetinio puslapio, nes galite susikurti puikią prekybai skirtą anketą.

Nario  informacijos talpinimo taisyklės

Nario anketa privalo būti patalpinta tik jam skirtoje atitinkamos Internetinės svetainės kategorijoje.

Nariui draudžiama skelbime pateikti tikrovės neatitinkančios informacijos. Pateikdamas duomenis  narys patvirtina ir garantuoja, kad pateikta informacija yra tikra, tiksli ir išsami.

Narys talpindamas reklaminę informaciją iš tiesų privalo turėti tokį siūlomą objektą/paslaugą. Draudžiama siūlyti objektą/paslaugą, kuris yra parduotas ar kuriuo Vartotojas neturi teisės disponuoti.

Reklama savo turiniu, forma, negali prieštarauti visuotinai pripažintoms etikos ar moralės normoms ir/ar galiojantiems Lietuvos Respublikos teisės aktams, neturi kurstyti diskriminacijos ar nesantaikos bet kokiu pagrindu.

Patalpindamas informaciją narys  patvirtina, kad jis turi teisę naudoti fotografijas ir šis naudojimas nepažeidžia jokių trečiųjų asmenų teisių.

Patalpindamas reklamą narys  privalo laikytis reklamele.lt nurodytų  patalpinimo instrukcijų ir šių Taisyklių.

Šių taisyklių nesilaikymo atveju narys gali būti perspėtas arba jo anketa bus trinama be perspėjimo.

 

Atsakomybės ribojimas

Reklamele.lt administracija neprisiima atsakomybės už pateiktos informacijos turinį, jų neatitikimą tikrovėje ir neatsako už jokią žalą, padarytą Vartotojui ar tretiems asmenims, kompiuterinei sistemai.

Pastebėjus apgaules, sukčiavimo atvejus būtina pranešti apie tai reklamele.lt  administracijai el. Laišku. info@reklamele.lt

 

Profilio pildymo paaiškinimai:

VARDAS,PAVARDĖ – Šiame laukelyje galite įrašyti savo vardą ir pavardę, tačiau tai nebūtina, jeigu to nepageidaujate, tiesiog įrašykite savo profilio pavadinimą arba -žemiau užpildykite įmonės pavadinimą.

INTERNETINĖ SVETAINĖ – jai turite internetinę svetainę įrašykite jos nuorodą, kuri nukreips tiesiai į jūsų puslapį.

MIESTAS – miestą pasirinkti būtina, kadangi taip jus greičiau suras paieškos sistema, neįvedus miesto jus sistema ignoruos ir galite būti nerodomi. Jei jus prekiaujate internetu ir galite siusti į visus Lietuvos  miestus,  pažymėkite VISI MIESTAI.

MUS RASITE : šiame laukelyje nurodykite adresą,  kuriuo jus gali klientai rasti, taip pat galite nurodyti ir kitą informaciją kaip darbo laiką ir pan.

EL. PAŠTAS – šio laukelio neprivalote pildyti, jai nenorite, kad viešai būtų rodomas  el. Paštas. Jūsų klientai galės tiesiog užpildyti žinutę jūsų profilyje ir jums laiškas nukeliaus į jūsų el. Paštą kurį nurodėte registruodamiesi šiame portale.

SKYPE – jai turite skype nurodykite, tai bus puiki susisiekimo priemonė su jumis.

FACEBOOK – jai turite facebook anketą,  galite įkelti nuorodą, kuri nuves į jūsų facebook puslapį.

APIE MUS – šiame laukelyje aprašykite apie įmonę, apie savo veiklą, kada susikūrėte, kiek laiko dirbate, ką naudingo nuveikėte ir pan. Jūsų informacijos perteikimo galimybės neribotos. Galite aprašyti ir suteikti informaciją apie konkretų produktą su išsamiais paaiškinimais ir pan.

 P.S  Būtina įkelti 1 ar daugiau įrašų su jūsų reklamuojamais ar siūlomais produktais, taip pažymėsite jūsų įmonei priklausančią kategoriją. Galite pridėti įrašus apie jūsų vykdomas akcijas, prekių papildymus, naujienas, nuolaidas ir pan. Įrašų su nuotraukomis galite kelti neribotą kiekį.

Keliant nuotraukas rekomenduojame naudoti CHROME arba FIREFOX naršykles.